Sevgilimin Bana Bağlanması için Muska Yaptırmak

Sevgilimin Bana Bağlanması için Muska Yaptırmak

Sevgilimin Bana Bağlanması için Muska Yaptırmak Çok sevdiğiniz ve halen unutamadığınız sizden ayrılan sevgili, nişanlı yahut eşlerin size geri dönmeleri maksatlı hazırlanan çalışmalardır. Bu yönde okumalar ile de yapılan etkili duaları vardır. Dilerseniz aşağıda yer alan duayı … zamanında, …. Defa okuma yaparak niyetinizin gerçekleşmesi için niyaz da bulunabilirsiniz.
“Eûzü bikelimâtillâhi’t-tâmmâti min gadabihi ve şerri ibâdihi ve min hemezâti’ş-şeyâtîni ve en yahdurûni”.

3 comments

  1. Merhabalar Arkadaşlar benimde kaynanamla sorunlarım vardı sürekli eşimi dolduruyor ve bizim boşanmamız için icin kirk yalan soyluyo ve esimde ona inaniyordu. Başarılı olamayınca artık iftira atma evresi başladı iki kızımız var en sonunda kızlarımız hakkında konuşmaya başladı burak hocamım dil baglama vefki sayesinde şuanda çok şükür duruldu ve suan sorunsuz ilerliyoruz. Şuanda da harmura aşk celbini araştırmaya başladım eşimin bana bağlanması ve yeniden aşık olması için çabalıyacağım herkese selamlar

  2. bende erkek arkadaşımın bana bağlanması için Burak hocayla görüşenlerdenim. Diğer medyumlara göre ücreti çok düşük neredeyse yarısı ayrıca çalışmamızdan sonuç aldım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo