Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Sevilmeyen insanların hayatları iyiye gittikçe insanlar kendi kendilerine daha da sinir olurlar. Özellikle de bu tarz insanların başkalarına zarar vermeye başlamaları ve bundan dolayı çevrelerindeki kişilerin mutsuzlaşması, söz konusu insanların bir şekilde durdurulması gerekliliğini de ortaya koyar. İşte sırf bundan dolayı öne çıkan pek çok uygulama arasında büyü çeşitleri kendini gösterir. Yüzyıllardır Anadolu topraklarında yapılan ve medyumların sürekli olarak tecrübelerine tecrübe katıp uygulamaları sürdürmesi ile güçlendirilen tüm büyüler arasında en etkili ve en öne çıkan çeşitlerden birisi bela büyüsüdür. Bela büyüsünde ana amaç hedeflenen kişi ya da kişilerin zaman içinde eriyip kötü yollara girmesini sağlamaktır. Bu anlamda pek çok etkisi bulunan bela büyüsü uzun sürelerdir de tercih edilmektedir.

Diğer yönleri ile de doğrudan hayatın içine etki eden büyülerden birisi olarak bela büyüsünün tercih edilme sebepleri çeşitlilik gösterebilir. Gerek iyi insanlar için gerek kötü insanlar için seçilebilecek ve uygulanabilecek olan bu büyüler nazarında sosyal hayatın tam içinde isabet edecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da büyü yaptırılmadan önce kesinlikle ana amaçtan emin olunmalıdır. Çünkü sonuçları ciddi olabilecek bir takım durumlar ile karşılaşmaktan ziyade daha doğru kararlar ve belki de diğer büyü türleri düşünülebilir. En nihayetinde çok sayıda kişinin denediği bu büyüler hedefini bulup kendisini fazlaca gösterecektir.

4 comments

  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

  3. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

  4. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo