Sevdiğini kendine bağlamak için dua

Cuma Günü okumaya devam edersen Günde 41 Adet Allahın İzniyle sevdiğin Bağlanır

Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm

O Allah ki; Yaratan’dır, Bâri’dir (yokken var eden), Musavvir’dir (şekil verendir), güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanlar O’nu tespih eder. Ve O; Azîz’dir (yücedir), Hakîm’dir (hüküm ve hikmet sahibidir).

Sevdiğinizin size bağlanması aşık olmasını sağlamak için yapılan işlemlerdir. Kişiye özel yapılan dua yöntemleri de bulunmaktadır. Çoğu insan bazı durumlarda kendisi bu tür çalışmalarda başarıya ulsaşamaz ve kendine destek olabilecek gerçek anlamda bu işi yapan medyum hocalara ihtiyaç duyarlar. Kişilerin arasında güçlü sevgi bağı oluşturmak sorunları çözmek amacıyla yapılmaktadır. Sevdiğinizin sizin gibi aşık olup sevmesi yönünde yapılacak uygulama yöntemleri de bulunmaktadır.

Havas ilmindeki yer alan etkin çalışmalar ile vefk, boy hamaylı, mantra yada celbiye işlemleri yapılabilir. Aşk muhabbet sevgi veya kısmet gibi çok farklı konular bünyesinde barınabilir. Sadece çifrler sevgililer için değil, eşlerinde aralarında sorunlar olduğu zamanlarda bu tür uygulamalar hazırlanabilir. Yapımında isim soy isim doğum tarihleri doğum yerleri anne adları istenir. Yahut bunların eksik ya da şüpheli olması durumlarında resimler ile de yapılır. Tutma şansları oldukça yüksek olan uygulamalardır. Genel olarak çoğu kişide olumlu neticeler verir. Fakat her insan aynı olmadığından bazı durumlarda olmayabilir. Allahın izniyle onun rızasıyla olması istenen çalışmalardır. Kendine bağlama ve sonu evlilikle bitmesi amaçlanan çalışmalardır.

Gerçek anlamda bu ilme vakıf medyum ve hocalar bulunur. Bu insanlara ulaşarak sorununuzun çözümüyle ilgili uygulamalar anlatmasını istemelisiniz. Genel olarak sorununuz dinlenir ve çözümü ile ilgili çalışmalara başlanır. Sonrasında sabır gerekmektedir. Kullanımıyla ilgili hususlar verilir. Sizinde bu veya benzer konuda sıkıntılarınız varsa iletişime geçerek danışabilirsiniz.

2 comments

  1. Hocama teşekkür ederim yardımlarından ötürü gerçekten dürüst bir medyum hoca kesinlikle tavsiye derim burk hocay

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir