Sevdiğimin Benim Gibi Aşık Olması için Dua

Sevdiğiniz kişinin sizin gibi aşık olup güzel duygular beslemesi bağlanmaı amacıyla bu yönde çok yapılacak dua ve yöntemler vardır. Nişanlıya veya eşinize de yapılabilecek uygulamalar arasında yer alır. Aşk duaları vey bu yöndeki yapılan itinalı çalışmalar sonucunda doğrudan neticeye Allahın izniyle ulaşırsınız.

Yüksek oranlarda istenilen sonuçları vermektedir. Aşık etmek kendinize bağlamak için yapılan güçlü tılsım çalışmalarıdır. Sevdiğinizin size aşık olması yönünde hazırlanır. Çoğunlukla bu konularda müzdarip olan kimseler sorunlarını düzelterek hayatlarına mutlu mesut bir şekilde devam etmek için bu işlemleri tercih ederler. Bu sorunları ortadan kaldırırarak kişilerin istedikleri gibi bir hayat sürmeleri olanaksız değildir.

Başarı şanslarıda oldukça yüksektir. Sevdiğiniz bir kimsenin size gerçek aşk ile yaklaşması, sizden etkilenerek ilgi duyması amaçlıdır. Bu yönde çok etkili olan uygulamalardır. Bunun dışında okumalar sayesinde yapılan çalışmaları bulunur. Dilerseniz aşağıda yer alan tesirli aşk dualarından olan kerimesini okuma yapabilirsiniz. Duası:
Allâhümme innî es’elüke biennî eşhedü enneke entellâhu lâ ilâhe illâ ente’l-ehadü’s-samedü’l-lezî lem yelid velem yûled ve lem yekûn lehû küfüven ehad.

11 comments

  1. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

  2. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: ayetel@ayetelkursi.com

  3. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  4. Kız arkadaşımla olur olmadık yerde tartışıyorduk. Her tartışmamız sonrasında 3-4 gün küs kalıyorduk. Ne o ben arıyordu ne de benim onu arama isteğim geliyordu. Ama belli bir günden sonra dayanamayıp birbirimize mesaj atarak özür diliyorduk. bu sorunun kaynağını araştırdım ve medyum Burak bey ile tanışarak sürekli kız arkadaşımla tartışma içerisine giriyorum dememle birlikte bana aşk celbi yaptı. uzun bir süredir tartışmaya girmiyoruz demekki yaptığı şey tutmuş. Valla helal olsun ne diyim hocam.

  5. Kız arkadaşımın beni deliler gibi sevmesi için bağlama vefki yaptırdım. Medyum Burak tüm sorunlarımı dinledi büyü yapmadığını ifade etti ve kendisine beni bıkmadan usanmadan dinleyerek vefk yapmasına teşekkür ederim. Şimdi kız arkadaşımla daha samimiyiz ve birbirimize daha bağlıyız.

  6. Bundan 20 gün kadar önce sevdiğim kız arkadaşımla hiç bir zaman ayrılmayalım diye hangi duaları okumam gerektiğini araştırıyordum. Yorumlara göz attığımda beni yönledirici bilgilerin paylaşılmasından dolayı ben de bağlama vefki yaptırdım. Özellikle daha önce medyum burak ile çalışıp deneyimlerini paylaşan kişilere teşekkür ederim. Her gece dua ediyorum ve bağlama vefki de gerçekten kız arkadaşımın bana olan ilgisini kat ve kat arttırdı. Bende bu sebepten belki birilerine faydam dokunur diye yorum yazma gereği duydum. Büyü konusunda bilgim yok yaptırmadım.

  7. Merhaba, benim bir erkek arkadaşım var. Uzun yıllardır birlikteyiz. Fakat özellikle son aylarda bana bir soğukluğu mevcut. Bu soğukluk beni oldukça üzüyor ve yıpratıyor. Bana benim gibi ilgili davranmasını istiyorum. Benim gibi sevmesini eski haline dönmesini istiyorum bunun için ne yapabilirim bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  8. Hayırlı bayramlar hocam. Bayram olduğu için sizi arayamadım. Bayramdan sonraki pazartesi günü ilk sizi arıycam. Bi arkadaşım sizden çok bahsetti mutlaka sizi arayacağım.

  9. hocam bayramınız mübarek olsun geçen günlerde size aşk vefki yaptırmıştım. Aşık olduğum kişi bayramlaşmaya geldi. Arayı bayram muhabbetine düzelttik. Çok teşekkür ederim.

  10. Hocam geçen ay yaptığınız aşk tılsımı etkisini fazlasıyla gösterdi. Size gönderdiğim ücret helali hoş olsun. Bir hafta boyunca uğraştınız, emeğinizin karşılığı bile oldukça az. Allah ne muradınız varsa versin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo