Mutlu Evlilik için Okunan Dua

Dünya üzerinde pek çok insan birbirini sevdiği gibi sevmeyebilir de. Çünkü kişiler bu noktada birbirlerine büyük sevgiler beslemek zorunda hissetmezler. Bunun yerine düşmanlık, kıskançlık ya da hasetlik de görülebilir. işte bu tarz zamanlarda kişiler birbirlerine bilenirlerken dertlerin, üzüntülerin ve tasaların artması için de kimi şeytanlıklar düşünülebilir. İnsanların bu noktada yetersiz ve basiretsiz kalması o noktada doğaüstü güçlerden yardım alınması yöntemini ortaya çıkarır. İşte bu yöntemler arasında bulunan büyü türleri de pek çok kişi tarafından uygulanmaktadır. Medyumlar diledikleri kişilere farklı etkilerde bulunabilirlerken dert büyüsü de son derece popüler bir büyü olarak ortada yer alır. Özellikle de kişiye doğrudan etki ederek ona büyük hüzünler ve dertler salan bu büyü ile dilediğiniz düşmanı çökertmeniz de mümkündür.

Gönül isterdi ki herkes mutlu ve iyilik dolu büyüleri uygulatsın; ancak kimi zaman olur ki üzerinize çok gelen ve size ya da başkasına zarar verecek olan kişilere önlem olarak dert büyüsü yaptırabilirsiniz. Kişinin hedef gösterilmesinin ardından yetenekli ve tecrübeli medyum tarafından icra edilen bu büyü ile o düşmanın başı dertten ve tasadan kurtulmayacaktır. Bu noktada dert büyüsünün önemi büyüktür. Medyumların başarısı, ettikleri dua ve kullandıkları materyaller de bu anlamda önem arz ederken pek çok medyumun bu konuda fazlası ile bilinçli olduğu da görülebilir. Dileyen herkes için dert büyüsü yaptırılabilir.

3 comments

  1. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

  2. Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( ayetel@ayetelkursi.com)

  3. İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo