Kocamı Kendimden Soğutmak İstiyorum

Vefklerin birden fazla amaç için yapıldığını biliyoruz. Bu durumda kendinde soğutmak birini ayırmak amaçlı yapılabilemktedir. Vefklerin bilinen en etkili çalışmalar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Genel olarak bakılıcında havas ilminde yer alır.

İlmin çok kapsamlı yönleri bulunur ve herkes tarafından yapılabilen bir çalışma değildir. Dolayısıyla bunun hazırlanması için gerekli olanlar usta bir medyum tarafından yol çizilerek izlenmelidir. Bazı durumlarda kişiler arasında problemler çıkabilir. Çok sevdiğiniz iyi anlaştığınız eşinizden ayrılmak istersiniz. Bu tarz durumlarda durumu kendi leyhinize çevirmek adına yapılamktadır. Kimi insan kendini bağlamak aşık etmek isterken kimi de soğutup sorunsuz şekilde ayrılık ister.

Bu vefk çalışmalarında alınan doğum bilgileri veya eksik olması durumunda istenen resimler uygundur. Genel olarak 15-40 günler arasında yer alan işlemlerdir. Kişilerde bulunan ruhsal güce ve iradeye bağlı olarak değişiklikler gözlemlenebilir. Eğer sizinde bu durumda yardıma ihtiyacınız varsa vefk işlemlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bunların dışında ayrıca kendinize birini aşık etmek bağlamak için de işlemler yaptırabilirsiniz. Büyü ya da vefkler, vefklerde hüddam, büyü de de cin ya da şeytan kullanmadan hiç bir etki yapmaz. Sizin dna nızla diyelimki bu bir kadının tarağı biz de o kadını birine bağlamak istiyoruz. Kötülük amaçlı yada iyilik amaçlı yapıldığını düşünelim örneğin kadının tarağını çaldı geldi üzerine tılsımı yazdı cinle anlaşma yaptık ondan sonra o kadın elinde olmadan o adamı düşünür o adama karşı duygusal yakınlaşma hisseder. Ve elinde olmadan onunla olur. Ayrılmak ister ama ayrılamaz. Bu tarz çalışmaların yapımı da mümkün olabilmektedir.

2 comments

  1. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: ayetel@ayetelkursi.com

  2. İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo