Hayırlı kısmet bulmak için dua

Kimsesiz kaldığını,yalnızlıktan sıkıldığını söyleyen birine Peygamber Efendimiz (sav) şöyle demesini tavsiye etmiştir :

Sübhane’l meliki’l kuddüs ;rabbi’l melaiketi ve’r-ruh ,cellelte’s-semavati ve’l arda bi’l izzeti ve’l ceberüt.

Meleklerin ve ruh’un Rabbi,Melik ve Kuddüs olan Allah’ı tesbih ve tenzih ederim.Allahım sen izzet ve ceberutunla göklere ve yere tecelli ettin.

5 comments

  1. Merhaba ne iş im düzgün nede Yaşantım maddi olarak sıkıntıdan parmak üzereyim hiç bir şey rast gitmiyor ev arıyorum kiralık o bile yok gücüm yetmiyor çok ama çok bunaldım bu arada bekarim hiç evlenmedim yazdım sorunumuz ne olacak şimdi çözüm üretebilir siniz inşallah selamlar.

    1. Berrin hanımefendi mesajınızı Ayetelkürsü.com da okudum. Gerçi aradan yaklaşık 1.5 yıl geçmiş ancak yazdıklarınız hala geçerli mi yoksa hayatınızda ara zamanda değişimler oldu mu? Ben abla olarak erkek kardeşim için hayırlı bir kısmet bakıyorum. Yazarsanız sevinirim. Allaha emanet olun, saygıyla huzurla kalın…

  2. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: ayetel@ayetelkursi.com

  3. Sevgilimle beraber yaşıyorduk, dükkyan çalıştırıyoruz aynı zamanda iki gece eve gelmedi sonra ben başka kadinlardan mesajlari gördüm, ve ondan o kadar iğrendimki Kavga ettik, gitti dükkanda yatmaya başladı ama onu görmeye tahammülüm yoktu gitmeyeceğini söyledi aylardır sürdü bu konu gitmesi için Burak hocaya ulaştım ayırma ve soğutma vekfi sayesinde nerdeyse adını unutacağım çok şükürkü unuttum ama iz bıraktı gitti şerefsiz İsmi Yaşar dı bu arada.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo