Evlilik Büyüsü Duası

Bugüne kadar uygulanan çok sayıda farklı teknik, yöntem ve uygulama, insan hayatına doğrudan müdahale etmenin yollarını oluşturmaktadır. İlk çağlardan bu yana medyumlar tarafından gerçekleştirilen çok farklı eylem ve etkinlik ile kişilerin hal ve hareketleri, davranışları, duygu ve düşünceleri kontrol edilmek istenir. Bunun için de doğa üstü güçlerden medet umulur ve bu yolda adımlar atılır. Farklı ve ilginç büyü türleri bu şekilde doğmuştur ve uygulanmıştır. Çünkü medyumlar ciddi manada bu konuların üzerine eğilerek farklı etkiler tasarlayıp bu etkileri yönlendirmişlerdir. Pek çok büyünün iyi ya da kötü niyetli olacak şekilde ayrılmasında bu durum önem taşır. Özellikle de iyi niyetli büyüler medyumlar tarafından çok daha rahat ve kolay şekilde uygulanır. Mutluluk büyüsü, huzur büyüsü gibi ferahlık büyüsü de kişilerin ilgisini çeker.
Sıkıntılı ve stresli anlarda olumsuz düşünmemek için bazı önlemler alınabilir. Bu nedenle de büyü türleri arasında bulunan ferahlık büyüsünden yaptırılarak söz konusu etkinlikler hayata geçirilebilir ve hedef kişiler kendilerini anında çok iyi ve huzurlu hissederler. Çünkü ferah hissetmek aynı zamanda mutluluk ve rahatlığı da getirir, insanlar da bu durum ekseninde daha güzel ve başarılı bir ömre sahip olurlar. Medyumlar çeşitli şekillerde ferahlık büyülerini yaparlarken insanlar da bunların etkisi ile kendi hayatlarına bakarlar. Büyüler yapılmadan önce hedef kişiler de doğru olarak belirlenmelidir.

One comment

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo