Eşimi Kendime Bağlama Sihri Nasıl Yapılır?

Eşimi Kendime Bağlama Sihri Nasıl Yapılır?

Eşimi Kendime Bağlama Sihri Nasıl Yapılır? Önceki yazılarımızda sihir ve büyü nün aynı tirden kökende gelen maji kelimesinden günümüze geldiğini anlatmıştır. İnsanlar bir çok isteğini yerine getirmek amacıyla sihir ve büyü uygulamalarını tercih etmektedir. Kimileri aşk bağlama konusunda muzdarip iken kimi insanlar da kısmet ile ilgili sorunlar yaşayabilmektedir. Her kişinin bir çok konuda sıkıntıları olabilir. Bu yönde sorunları çözmek istenilen şeyleri gerçekleştirmek yönünde itinalı uygulamalar veya okuma ile yapılan duaları bulunur.

Sevdiğiniz birinin size bağlanması aşık olup gözü başka birşey görmesin diye sihir veya büyüler de yapılabilmektedir. Ancak büyü veya sihir uygulamalarını her insan kafasına göre yapamaz ve yürütemez. Çünkü hassas bir konu olduğundan size olumsuz kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Eşinizle aranızda olan sorunu tespit edip size yönelmesini sağlamak için zöhre saatlerinde yapılacak okumalar bulunur. Yapılıp üstte taşınacak etkili destekli vefk çalışmaları ile Allah’ın izniy bu yuvanızı kurtarmak için göstermiş olduğunuz çaba sonucunda neticeler vermektedir. Ayrıca dualarından olan kerimelerinden biride şu şekilde okunabilir:
Allâhümme innî es’elüke hayrahâ ve hayra mâ cebeltehâ aleyhi ve eûzü bike min şerrihâ ve şerri mâ cebeltehâ aleyhi.

One comment

  1. Bnm esim kusuk seylere kizip sinirleniyor ben ne yapmaliyim ki o bana karsi sakin ve iyi olmali iki kizimda var onun bagirmasindan etkileniyor korkuyordu bende sizin gibi harmnura sevgi celbi yaptırdım şuan çok iyi aramız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo