Düşman Olanlardan Korunma ve Kurtulma Duası

Vefk-i şerifi eyyam ve saat-ı mes’udeden birinde taharet-i kamile halinde olarak misk ve safran ile yazıp etrafına da Sure-i Yasin’i tahrir ederek üzerinde taşıyan kimseye bir zalim, bir hakim cebr ve zulm edemez. Sözü nafis ve zat_ı muhterem olur. Herkes ona inkiyaz ve ser-füru ederler. Her teşebbüsünde mu-vaffak-ı bi’l hayir olur.

2 comments

  1. Nazardan korunma duasini ogrenmis oldum ve uyguladim: sitenizde belirtilen nazar kosullarinin cogunu da tasiyorum. Cok sagolun arkadas. Allah’in selameti uzerinize olsun.

  2. İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wp-puzzle.com logo