Aşk Bağlama Harmura Celbi

Birini size aşık olması yönünde yapılabilen bir celb işlemidir. Tıpkı büyüler de olduğu gibi celbiye uygulamalarında da çeşitlilik vardır. Yani nasıl ki bir insan kendine bağlayıp aşık etme büyüsü yaptırıyor ise; aşk bağlama ve harmura celbi yapılabilmektedir. Celb işlemleri 15 günde yapılan ve doğum bilgileri sayesinde hayata geçirilen çalışmalar arasında yer alır. Doğum bilgileri çoğu zaman şüpheli olabiliğyor veya erken ya da geç yazdırlma olayına istinaden böyle durumlarda kişilerin yüzlerinin belirgin olduğu resimler ile hazırlanmaktadır.

Celb işlemlerinde genel olarak süresi 15-90 günler arasında olmaktadır. Başarı şansı ise %95 sularında seyreder. Çoğu oranda genellikle istenen sonucu vermektedir ve kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Gümüşe kaplatılması işlemin enerjisinin daha yoğun olması içindir. Dua ve okumaları olduğundan yapan hoca veya medyum sizden hatırlatma ister. Okuma günlerini sizlerin hatırlatmanızın nedeni ise aslında işlemi yapan medyumun çalıştığı kişi sayısının fazla olmasındandır. Bağlama, gözü sizden başkasını görmesin, sevgi muhabbet veya sonu evlilikle bitsin amaçlı yapılan etkin güçlü duaların emsalsiz bir bileşimidir. Kesinlikle büyü kategorisinde sınıflandırılmaz. Havas ilminde yer almakta olup zarar veren hiç bir özelliği yoktur. Eğer sizinde harmura aşk bağlama celbi konusu gibi talpleriniz var ise medyum veya hocaya giderek bu alanda çalışması olup olmadığını sorunuz.

Aşk bağlama ve sevgi gibi konuları barındıran güçlü tılsım çalışmaları vardır. Ancak dualar ile yapılan sevgi işlemleri tesirli uygulamalar olduğudnan hem uygun hemde rahmani telkinler kategorisine girmektedir. Örnek verecek olursak. Bir insanın sevgisini kazanarak onun kalbine tesir etmek maksatlı yapılmaktadır. O kimsenin sizi sevmesi, ilgi duyması yönünde hazırlanır. Genel olarak eşler bu uygulamayı çok sık tercih etmektedirler. Tabiki; sevgililer, sözlüler yahut nişanlılar arasında da bu uygulamanın yapılması mümkündür. Bunun yanı sıra dilerseniz, aşağıda yer alan duayı … saatinde, … kere okuma yaparak amacınıza ulaşmak için niyaz edebilirsiniz. Dua budur:“Allâhümme’ksim lenâ min haşyetike mâ yehûlu beynenâ ve beyne me’asîke ve min tâatike mâ tübelliğûnâ bihi cenneteke ve mine’l-yakîni mâ tühevvinü bihî aleynâ mesâibe’d-dünyâ. Allâhümme metti’nâ biesmâinâ ve ebsârinâ ve kuvvetin mâ ahyeytenâ vec’alhü’l-vârise minnâ. Vec’al se’renâ alâ men zâlemnâ. Vensurnâ alâ men âdâna velâ tec’al musîbetenâ fi dîninâ velâ tec’ali’d-dünyâ ekbere hemminâ velâ mebleğa ‘ilminâ velâ tusallit aleynâ men lâ yerhamhunâ”.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir